Son Haberler
3.9 4.81
0 232 220 15 10
Hava Durumu

2017 Dacia Duster 4x4 Modeli İle Filomuzda

2017 yılına ötv şoku ile giren otomotiv sektörü, ötv sürprizi ve döviz dalgalanmasından oluşan kur farkı ile tabir yerinde ise soğuk duş etkisi ile yeni yıla girdiler. Bir yandan yukarıda bahsettiğimiz sıkıntılarla uğraşır iken zaten var olan rekabete birde pazarlama stratejilerini de gözden geçirmek zorunda kaldı. Otomotiv sektörü bu sıkıntılarla uğraşa dursun firmamız izmir 4x4 araç kiralama sektörünün öncüsü olarak 2017 Dacia Duster alımlarını yaparak izmir 4*4 araç kiralama filosunu genişletmiştir. 2017 model Dacia Duster, konforu, güvenlik tedbirleri ve kullanım kolaylığı ile önce bizlerin sonrada müşterilerimizin büyük beğenisini kazanmıştır. İşte 2017 Dacia Duster ve özellikleri;

- Dacia Dusterin koltukları son derece konforludur ve çok sayıda eşya gözüne sahiptir. 475 litrelik bagajı, aydınlatmalı torpido gözü, katlanabilen koltukları ile çok kullanışlıdır.

  Ayrıca Duster ön ve arka koltuklarının asimetrik katlanma özelliği ile çok uzun olan eşyalarınızı taşımada kolaylık sağlamaktadır.

- Standart çeki demiri sayesinde  taşıma ve çekme olanağı sağlamaktadır.

- Aracınızamükkemmel uyum sağlayan kapı eşik kaplaması sayesinde boya koruma ve şık görünüm kazandırmaktadır.

- Ayırıcı ızgaralığı sayesinde paslanmaz çelikten bölme kafesi kabin ile yükleme alanının etkin şekilde ayrılmasını sağlar ve böylece kullanıcılarına kolay kullanım sağlar.

- Paçalık sayesinde çamur ve çakıl sıçramalarına karşı kasa altını etkin şekilde korur.

- Karter koruma ile zorlu arazi şartlarında aracın mekanik aksamını darbelere karşı koruma sağlamaktadır.

- Yüksek yaklaşma ve ayrılma açıları ile off-road becerileri yüksektir. Ayrıca yerden yüksekliği yolda ve arazide farklı koşulların üstesinden gelmesine yardımcı olmaktadır. Boyutlarına rağmen yinede kompakt olan Dacia Dusterın çevikliği ve tüm zeminlerdeki performansı üst seviyededir. Kısa birinci vites aralığı ile daci Dusterın vites kutusu düz olmayan zeminleri aşmanızı, yokuşta ve ağır yük taşırken sorunsuz kalmanızı ve dik yokuşlarda aracın geriye kaymamasını sağlar.

- Daha yüksek sürüş konforu için vazgeçilmez olan ön kol dayama 1 litre hacimli ek yerleştirme alanı kazandırmaktadır.

- Dacia Duster koruma paketi ile Dusterinizin sağlamlığını koruma aksesuarları ile gözler önüne serin. Çamurluk koruyucular tekerlek yuvalarının içlerini aşınma, çamur ve çakıl sıçramalarına karşı korur. Yan kapı altı korumaları sayesinde günlük yaşamın ufak tefek darbe, sürtünme ve sıyrıklarına karşı Dusterinizi korma altına almaktadır.

İşte bu yukarıda saydığımız aracımızın özellikleri ile size konfor, güvenlik ve sürüş keyfini sadece bir araçta yaşama kolaylığı sağlıyoruz. Firmamız izmir duster kiralama adı ilede hizmet vermektedir. Aracın diğer özelliklerini izleyerek görmek isterseniz youtube/kupa-rent-a-car/dacia-duster linkinden izleyebilirsiniz. 


© 2016 Tüm Hakları Oto Kiralama Scriptine Aittir
İzmir Rent a Car Araç Kiralama © 2016 - Tüm hakları saklıdır