Son Haberler
3.9 4.81
0 232 220 15 10
Hava Durumu

İzmir 4x4 Araç Kiralama Avantajları

4*4 Araç  kiralama, özellikle zor arazi ve iş şartlarında kullanılmak üzere oluşmuş  bir sektördür. Bu kapsamda kısa süreli ya da uzun süreli olmak üzere 4*4 araç kiralama işlemleri yapılabilir. Araç tercihinizi belirlemek için, firmanız size mevcut araçlarını takdim eder ve ihtiyacınız doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 4*4 kiralama, şahsi araç kullanımından farklı olarak, sizden herhangi bir sigorta veya kasko yapmanızı beklemez. Ehliyetiniz ile birlikte gittiğinizde, istediğiniz aracı belirli sözleşme şartları ile kullanmanız mümkündür. Son yıllarda artan trafik kazaları neticesinde, insanlar kendi araçlarını kullanmak yerine araç kiralamaya yönelmeye başlamışlardır. Zor arazi koşullarında gidecekleri uzun mesafeleri gidip sonrasında merkez ofisimizde bekleyen güler yüzlü personelimiz ile ulaşımlarını sürdürebilmektedirler. İzmir Kupa Rent A Car,  izmir 4*4 araç kiralama alanında öncü isimlerdendir. İzmir Gaziemir ilçesinde merkez ofisimize gelmeden önce, sitemizde belirtilen iletişim adresleriyle irtibat kurarak yolculuğunuzu kesintiye uğratmadan sürdürebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yenilenen hizmet anlayışı kapsamında, seyahatinizde karşılaşacağınız sorunlar karşısında yalnız başınıza mücadele etmek durumunda kalmadan, firmamızla iletişim kurarak bu sorunların çözülmesi konusunda destek talep edebilirsiniz. İzmir 4x4 araç kiralama, bu alanın en yoğun olduğu bölgelerden birisidir. Bu yüzden talepleriniz ve tercihleriniz bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız, siz değerli müşterilerimizi özel kılmak adına devam etmektedir. Profesyonellik konusundaki hassasiyetimiz sayesinde İzmir Kupa Rent A Car ile yapacağınız yolculuklar, kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacaktır.

İzmir Merkez Ofisimizde Güler Yüzlü Personelimiz Sizi Karşılasın

Genellikle 4*4 araç kiralama firmaları bulmak hayli zor ve zahmetli bir iş olduğu için 4*4 araba kiralamak istenildiğinde önceden rezervasyon yaptırmak ya da telefon ile firmayı arayarak bilgi vermekte yarar var. Bu sayede merkez ofisimize gelmeden önce online rezervasyon yapılmasından yaklaşık bir saat önce kiraladığınız aracınız dış merkez ofisimizde siz gelmeden hazır durumda beklemekte ve firma görevlisince isminizin yazılı olduğu bir levha ile karşılanırsınız. Bu sayede izmir 4x4 araç kiralama arayışına girmenize de lüzum kalmayacaktır. Merkez ofisimize geldikten sonra yanınızda getirdiğiniz ehliyet, pasaport ve T.C Kimliğinizle fotokopisini firma yetkilisine vermenizin ardından kiralama işleminiz hızlı bir biçimde gerçekleştirilerek tamamlanır. Aracınızı merkez ofisten alma işleminiz bittikten sonra müşterilerine havaalanına bırakma hizmeti de sunan İzmir Kupa Rent A Car, sözleşmede belirtmiş olduğunuz dönüş saatinden yarım saat önce firma görevlisi sizi gidiş terminali önünde bekliyor olacaktır. Aracınız ile otopark yerine gidiş terminaline gitmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. İzmir 4*4 araç kiralama işlemleriniz gidişte ve dönüşte işte bu kadar basit bir hal alıyor.

Müşterilerinin daha rahat bir şekilde yolculuk etmesi ve sayıları son yıllarda hızla artan 4*4 araç kiralama firmaları içinde kendilerini tercih etmesini isteyen firmalar araç filolarında yer alan tüm araçlarda teknolojinin son özelliklerine sahip olan araçlara yer veriyorlar. İzmir Kupa Rent a Car olarak verdiği hizmetlerin en iyi şekilde müşterilerine aktarılması adına son model araçlar arasından kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Birbirlerinden bagaj ve yolcu taşıma kapasiteleri, vites tipleri ve yakıt cinsleri gibi teknik detaylarla ayrılan araçlar arasından müşterilerin rahatlıkla kendi konforlarına en uygun araçları seçmesi mümkün oluyor. Kiralanan araçlarda bulunması gereken donanım detayları bir kenara dursun araçların sağlam şekilde çalışabilir olması ve yürür aksamlarında sürüş sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması her şeyden önemli olmaktadır. Araçlarının tamamının düzenli bakımlarını aksatmadan yerine getirmeye devam eden İzmir Kupa Rent a Car aynı zamanda kiralama süresi dolan araçların teslim edilme aşamasında da gerekli kontrolleri yaparak yeni müşterilere araçların hazır hale gelmesini sağlamaktadır. Bu sayede İzmir Kupa Rent A Car ve çevresinde hiçbir şekilde herhangi bir sorunla karşılaşmadan yerine getirilebilen bir hizmet haline gelecektir. Kupa Rent a Car firmasının internet sitesi üzerinden kiralamaya uygun olan araçları ve araçların detaylarını görüntülemek mümkün olmaktadır. İstenilen özelliklere sahip olan araçlar belirlendikten sonra ister firma ile iletişime geçerek ister internet sitesinde araçların kiralanması yapılabilir.

Firmamız Güvencesi ile 2017 Model 4*4 Araçları Kiralama

Özellikle doğa sporları için yolculuk yapıyorsanız ve doğa sporları için yaptığınız yolculuk sonrası bineceğiniz aracın güvenilirliğine dair kafanızda soru işaretleri varsa, bu soru işaretlerine izmir duster kiralama ile bir son veriyoruz. Kiralamayı düşündüğünüz her aracın periyodik muayene ve bakımlarının tam olduğuna dair kayıtlı belgeler istediğiniz her an size gösterilebilir. Siz de ailenizi güvenle taşımanın güvencesiyle şehri keşfe çıkıp İzmir’i gezebilirsiniz. İzmir ilinde bekleme derdinizin olmadığı ve geniş araç tercihinizle kalabalık aileler için kiralayabileceğiniz araçlarla şehir merkezine inmek gibi bir sıkıntı yaşamadan aracınıza binebilir ve direksiyonunuzu istediğiniz yere çevirebilirsiniz. Araç teslimi için havaalanına geri dönmek gibi bir sıkıntının yaşanmadığı izmir 4x4 araç kiralama İzmir’in herhangi bir yerinden araç teslimi yapabileceğiniz hizmetlerle sizleri düşünmeyi ihmal etmiyor. Öncelik aileniz olduğunda sık eleyip ince düşünmek hakkınız. Yılların tecrübesi, deneyimi ve güvenli araç kalitesi hizmeti sayesinde ailenizden biri olacak izmir 4*4 araba kiralama ile güvenle ailenizle birlikte yolculuk yapabilir size sunulan hizmetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Arazi Aracı Olmayanların Çaresi : İzmir 4x4 araba kiralama

Kimi zaman çok önemli acil işler dolayısıyla, kimi zamanlar tamamen keyfi amaçlar sebebiyle arazi aracı kiralansa da arazi aracı kiralama özellikle otomobili olmayanlar için oldukça yararlı ve faydalı bir hizmet çeşidi. Her hizmette olduğu gibi araba kiralama hizmetinde de belli başlı temel unsurlar, aranan özellikler ve müşteriden beklenilen şeyler vardır. Genellikle araç kiralama işi ile uğraşan firmalar herkese arazi aracı kiralamaya yanaşmaz, ince eleyip sık dokumayı tercih ederler. Bu nedenden ötürü arazi aracı kiralama işlemlerinde bazı problemler yaşanabilmekte, sıkıntı doğabilmektedir. Bu tarz sıkıntılara girmemek adına arazi aracı kiralanmak istenildiğinde müşteride aranan kriterler nelerdir, ne gibi şeyler talep edilmektedir iyice öğrenilmeli ve dikkat edilmelidir. izmir 4*4 araba kiralama konusunda oldukça fazla talebi olan bir şehir olmak ile birlikte İzmir Kupa Rent A Car, araba ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İzmir 4*4 Araç Kiralama İhtiyacı;

Her sene yüzbinlerce ziyaretçinin uğrak yeri olan İzmir artık araba kiralama ihtiyacını karşılayamaz oldu. Bu sebeple izmir  duster kiralama şirketleri yoğunlukla bu şehirde ofis açmaya başladı. Arazi aracı kiralama şirketlerinin İzmir tercih sebeplerinin başında İzmir içi ve çevresindeki gözde tatil bölgeleri geliyor. Yabancı turistlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği Alaçatı, Kuşadasında havalimanı olmadığı için ziyaretçiler İzmir havaalanına inerek araç kiralama yada havalimanı transfer ihtiyaçlarını İzmir ilinden karşılıyorlar. Yurtiçi ziyaretçilerinde de durum çok da farklı değil. Zorlu ve yorucu karayolu yolculuğu yerine İzmir iline havayolu ile ulaşıp izmir 4x4 araç kiralama firmalarından araç kiralıyorlar ve gidecekleri otel yada tatil köylerine kiralık araçlar ile ulaşıyorlar. Bu şekilde hem zamandan hem paradan tasarruf ediliyor. Her türlü aracın mevcut olduğu firmalardan şoförlü yada şoförsüz ekonomik araç, lüks araç, minibüs kiralamak mümkün. Ekonomik araçlar arasında, dacia duster, Hyundai İ35, Grand Cherokee Jeep gibi modeller çok uygun fiyatlar ile kiralanabilmektedir. Bu yüzden izmir 4x4 araç kiralama hizmeti veren şirketlerin birçoğu büyük şirketlere filo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Filo araç kiralamak isteyen şirketler araba almak yerine kiralamayı daha makul buluyor. Bu şekilde araçların sadece benzin giderlerini düşünüp geri kalan masrafları göz ardı edebiliyorlar. İzmir Kupa Rent A Car olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


© 2016 Tüm Hakları Oto Kiralama Scriptine Aittir
İzmir Rent a Car Araç Kiralama © 2016 - Tüm hakları saklıdır