Son Haberler
3.9 4.81
0 232 220 15 10
Hava Durumu

İzmir 4x4 Araç Kiralama Şartnamesi

İzmir 4x4 Araç Kiralama Şartnamesi

Eğer zorlu arazi koşullarında seyahat etmek istiyorsanız ve kendinize ait şahsi bir 4*4 arazi aracınız yoksa firmamız izmir 4x4 araç kiralama İzmir ilinde rahatlıkla kiralama yapabileceğiniz bir en geniş araç filosuna sahip firmadır. Birçok kişi arazi aracı kiralamak konusunda istekli davranmaktadır. Özellikle zorlu arazi koşulları, inşaat şantiyeleri, rüzgâr panelleri işletmeleri ve jeoloji mühendislerinin kolay kullanımı ve 4*4 seçeneği ile arazi zorluklarının üstesinden rahatlıkla gelebilme özelliğinden dolayı çok tercih edilen dacia duster 4*4 araçlar ile seyahat etmesi için aracımız izmir duster kiralama firması ile sizlere sunulmaktadır. Örneğin kaz dağları birçok kişinin gezip görmesi gereken, hem doğa spor alanları hem yeşillik alanların bulunduğu, birçok doğa ve dağcılık faaliyetlerinin bulunduğu çevre dostu doğal alanlardandır. Arazi aracı kiralama, İzmir ilinde genellikle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle dışarıdan gelen doğa sporları ve dağcılık tutkunu insanların şehri gezmeleri için yanlarında bir rehber eşliğinde seyahat etmeleri ve seyahat ederken de arazi aracı kiralamak istemeleri oldukça olağandır. 4x4 araç kiralamanın elbette belirli kuralları vardır. Bu kurallar her ilde uyulması gereken kurallardandır.

Örneğin kiralayacağınız aracının kaskosu olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecektir. Eğer kaskosu varsa rahatlıkla seyahat edebilir, kaza yapmanız halinde kesinlikle herhangi bir ödemede bulunmazsınız. Kaskosu bulunmayan bir aracın kiralanması size olumsuz durumlar yaşatacaktır. Bunun yanında 4*4 araç kiralama hizmeti İzmir ilinde yapılacaksa bu ildeki güzergâhları iyi belirlemeniz, yabancıysanız yanınızda harita veya navigasyon bulundurmanız önemlidir. Hem sizin rahat seyahat edebilmenizi kolaylaştırır hem de kaybolmanızı önler. Bunun yanında tüm illerde yaptığınız gibi arazi aracı kiralama İzmir ilinde de belirli hassasiyetleri gözeterek yapmanız gereken bir iştir. Bu hassasiyetlerden bazılar;

1 Aracın sigorta ve kaskolarının olup olmadığının kontrolleri hassasiyetle yapılmalıdır.

2 Kiraladığınız aracın servis bakımlarının yapılıp yapılmadığı belgelenmeli ve 7/24 yol yardım hizmetinin olup olmadığı sözleşme şartnamelerine konulmalıdır.

3 Aracı kiraladığınız yerin resmi rent a car firması olup olmadığını vergi levhasına bakarak kontrol edilmelidir.

4 İstediğiniz ekstraları kiralama yaptığınız şirketin karşılayıp karşılamaması koşulları sözleşmeyle güven altına alınmalıdır.

İzmir 4*4 yıllık araç kiralama kampanyası

İzmir Kupa Rent A Car 4x4 araç kiralama hizmetini günün her saatinde verildiği bilinmektedir. Aynı zamanda online rezervasyonlarda izmir duster kiralama ile inanılmaz indirimleri kaçırmayın. Bu olanak, havalimanından konukların karşılanıp merkez ofisimizde misafir edilerek sözleşmelerini çaylarını yudumlarken imzalama kolaylığı getirmektedir.

Tatil ya da iş gezisi bitiminde yine konukların kaldıkları otel ya da tatil köyü gibi yerlerden alınarak havalimanına getirilmesi de hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Müşterilerinin bütçesini göz önünde bulundurarak buna göre şekillenebilen 4*4 araç kiralama sektörü hemen her kesime hitap etmektedir. Son model arazi araçları ile yapılan arazi aracı kiralama hizmetlerinin olduğu gibi birden fazla kişiyi aynı araçta taşıma alternatifini daha uygun fiyat koşullarında sunan firmalar da mevcuttur. Bu noktada izmir 4x4 araç kiralama sektöründe hizmet veren İzmir Kupa Rent A Car gibi firmalar kalitesiyle kendinden söz ettirmektedirler. Arazi aracı kiralama hususunda tekten olan firmamız izmir 4*4 araç kiralama müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kaliteli hizmet politikasına sahip olan İzmir Kupa Rent A Car gerek kalite prensipleri gerek fiyat politikasında uyguladığı kampanyalı fiyatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak firmamıza olan bağımlılığı artırmaktadır. Ayrıca araç bakımları hususunda eksiksiz hizmet veren firmamız diğer firmalara göre çok daha elverişli bir hizmet sunuyor demektir. Bütün bu özelliklere sahip izmir 4*4 araç kiralama firmamız müşterilerine eşsiz bir ulaşım olanağı sunma noktasında oldukça deneyimlidir.  Yolcuların memnuniyetleri konusunda herhangi bir sorun çıkığında gerekli müdahaleyi anında yapan firmamız bu sektörün geleceği açısından oldukça öncü olduğumuzu göstermektedir.4*4 arazi araçları ile yapılacak seyahatlerde gidilen şehirde araçtan yoksun kalınması 4*4 araç kiralama işlemlerinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Bu konuda İzmire yapılacak seyahatlerde izmir  4x4 araç kiralama konusundaki hizmetlerimiz ile Kupa Rent A Car tercih edilebilmektedir. İzmirin Gaziemir ilçesinde bulunan merkez ofisimiz ile sorunsuz bir şekilde arazi aracınızı kiralama işlemleri hızlı biçimde yapılmaktadır. Bu sayede vakit kaybetmeden aracınızı kiralamak mümkün olacak ve buradan itibaren aracınız ile seyahate başlayabileceksiniz. Dönüş zamanında yine merkez ofisimize gelerek aracı teslim edebilirsiniz. Bu durum sağladığı birçok avantaj ile çok fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Firmamız yıllardır sunduğu arazi aracı kiralama hizmetleri ile sizlerin seyahat konusundaki ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Arazi aracı kiralama işlemlerinde bakımlı ve temiz araçların sunulduğu firmamız, aynı şekilde geniş bir araç seçeneği de sunmaktadır. İzmir’e birçok farklı sebeple gelinmekte ve farklı seyahat planları yapabilmektedir. Bu durumlarda izmir 4*4 araç kiralama hususunda firmamızın sunduğu geniş araba seçenekleri içerisinde sizlerin seyahat konusundaki isteklerine uygun araçlar tercih edilebilecektir. Bu araçlar içerisinden uygun maliyetli veya lüks jeepler seçilebilmektedir. Tüm bu hizmetlerin sunulması nedeni ile firmamız bu konuda çok tercih edilen bir firma olmak istemesindendir. Arazi aracı kiralama konusunda İzmir’de en başarılı firma olmaktayız. Firmamızdan arazi araçları kiralamak istediğinizde firma şartnamesi maddeleri aşağıda ki gibidir.

1 En az 3 yıllık ehliyete sahip olmak.

2 Aracı kiralayacak kişinin en az 26 yaşında olması gerekmektedir.

3 Ehliyet ve Nüfuz Cüzdanını yanında bulundurmak.

4 Kiralayan kişi adına kredi kartı olmalı ve en az 1.500 tl provizyon çekmek için limitinin müsait olması gerekmektedir.

5 Kiralayan kişinin kira süresince yazılan trafik cezalarını ödeyebilecek yeterliliğe sahip olması gerekmektedir.

6 Uzun dönem araç kiralamalarında günlük 100 km kullanım hakkını aşmaması gerekmektedir.

7 Alkollü ve uyuşturucu madde kullanarak araç kullanmamalıdır.

8 Herhangi bir kazada aracı yerinden hareket ettirmemeli ve rapor tutmalıdır.

9 Kiralanan araçları 2. Şahısların kullanmamasını sağlamalı eğer 2. Şahıs kullanacak ise şirket yetkilisine bilgi verip evraklarını tamamlamalıdır.

Şirket prosedürlerine uyulması ileride doğacak anlaşmazlıkların çıkmamasını sağlayacaktır. Şimdiden siz değerli müşterilerimize hayırlı olsun temennimizle iyi yolculuklar dileriz.


© 2016 Tüm Hakları Oto Kiralama Scriptine Aittir
İzmir Rent a Car Araç Kiralama © 2016 - Tüm hakları saklıdır