Son Haberler
3.9 4.81
0 232 220 15 10
Hava Durumu

İzmir Havalimanı Rent A Car Firmaları

İzmir Havalimanı Rent A Car Hizmeti

Ülkemizin güzide şehri olan İzmir’e gelmek istediğiniz zaman bunun en kolay yolu hava ulaşımıdır. Havayolu ile şehrimize geldiğiniz zaman sizlere tavsiyemiz izmir havalimanı rent a car firmamızın uygun fiyatlar ile bakımlı bir araç kiralamanız olacaktır. Sizlere kiralık araçların ne zaman lazım olacağının bilinmediği dönemler olduğu gibi çoğu zaman planlı seyahatlerden kaynaklı araç kiralama ihtiyacı birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Kara taşıtları ile seyahat etmeyen kişiler için havaalanından konaklanacak yere gitmeniz önemli bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Araç kiralama firmaları bu sorunun çözümü noktasına farklı alternatifler üzerinde çözümler üretiyor. Bu noktada İzmir’e hava yolu ile gelen misafirlerin otellerine ya da konaklayacağı yerlere ulaştırılmasında hizmet veren pek çok izmir rent a car hizmeti veren firma bulunuyor. Bu firmaların verdiği hizmet çift yönlü bir hizmeti kapsıyor. Bu hizmeti sizlere kısaca bahsedelim; havaalanından misafirlerin alınarak konaklanacağı yere bırakılması ardından konaklama faaliyeti bitiminde tekrar geri getirilmesini gibi birçok imkân sunuluyor.

Araç kiralama hizmeti esasında müşterilerin İzmir’den iyi anılarla ile ayrılmasını etki eden faktörlerin arasında yer alıyor. Çünkü bir uçak seyahati sonrasında en önemli husus olarak karşımıza çıkan sorun havalimanından konaklayacağı yere gidilmesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorunun çözülmesi konusunda oldukça iyi bir hizmet politikasına sahip izmir havalimanı rent a car firmaları, bu kaliteli hizmetleri sayesinde müşterilerin İzmir ile ilgili iyi anılar hatırlamasını sağlıyor. İyi anılar ile İzmir’den ayrılan insanlar sonraki ziyaretlerini yine İzmir’e yapıyor. Yine bu seyahatleri esnasında yine aynı araç kiralama firmalarını tercih ediyor.

İzmir rent a car firması abartılı bir fiyatta olmaması esasında bu hizmeti veren firmaların yararına ve müşteri memnuniyetine olumlu bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte uygun bir fiyat koşullarında sunulan bu hizmet müşteriler tarafında tekrarlanma ihtimali daha yüksek olması bakımından memnuniyet karşımıza çıkıyor. Şöyle ki bir kez uygun bir fiyata bu hizmetin konforunu yaşan ziyaretçiler artık her havayolu seyahatleri sonrasında bu hizmet almak noktasında istekli oluyor. Bu da bu hizmeti veren firmaların işlerini olumlu etkiliyor.

İzmir Havalimanı, yıl içinde on binlerce yolcuyu ağırlayarak İzmir nüfusunda genel olarak kalıcı olmayan artışlara neden oluyor. Havalimanı, özellikle yaz aylarında çok daha yoğun bir tempo ile hizmet verir; bunun neticesinde bölge gerek yerli gerekse yabancı birçok turistin ziyaret akınına uğrar. Bu duruma sebep olarak tarihi güzellikler, doğa harikası manzara turizmi, yerel lezzetler, transit yollar gibi farklı örnekler gösterilebilir. Yaz aylarında çoğalan şehir ziyaretleri, birçok kuruluşun rahat iş yapabilmesine olanak tanırken resmi daireler tarafından halka tahsis edilen ortak ulaşım araçlarının yetersiz kalmasına neden olur; neyse ki bu durumu çözebilmek adına İzmir Rent a Car tarafından İzmir havalimanından hizmet servisi sunulup, uygun fiyatlar ile memnu niyetlendirilir. Duruma bağlı olarak gerek rezervasyon gerek doğrudan sağlanan izmir havalimanı rent a car servisi, farklı bütçelere uyacak biçimde birbirinden değişik özellikteki araçlar ile gerçekleştirilir; hatta klasik, spor, aile tipi pek çok otomobil, aynı yerde bulunur. Kiralanacak araçlar asgari 3 azami ise karşılıklı mutabakata göre hizmet verir; şayet aracın kiralama süresi en az 3 saat aşmış durumda olursa kiralama günlerine 1 gün ek gün olarak eklenir. Aracın kiralama ücreti, işlemin başında peşin olarak alınırken; kiralama bitiminde geri vermek üzere bir miktar depozito (güvenlik için) talep edilir. Anlaşmalı kredi kartları kullanıldığı takdirde müşterilerden depozito veya herhangi bir prosedür istenmez ve müşteriler, diledikleri şekilde araçlarını kullanabilirler.

İzmir Havalimanı Rent A Car Avantajları

Ülkemizin en çok rağbet gören bölgesi Ege bölgesi özellikle yaz aylarında tatil amacı ile çok tercih edilmektedir. Denizleri ve sahilleri ile gelişmiş turizm bölgesi olan İzmir, yaz aylarında çok fazla turist ağırlamaktadır. Genel olarak bu bölgeye yapılacak havayolu seyahatlerinde en çok İzmir Adnan Menderes Havalimanı tercih edilmektedir. Buradan ise kalınacak otele veya konaklama yerine gidilmektedir. Tatil boyunca bir yerde kalmamak ve Ege Bölgesi’nin tamamının tadını çıkartmak isteyen kişiler ise izmir havalimanı rent a car hizmetlerinden faydalanarak araç kiralamaktadırlar. Havalimanında bulunan ofislerimizden kolay bir şekilde sizlerin konforlu ve ekonomisi doğrultusunda belirleyeceği araç ile konforlu bir tatil yapılabilmektedir. Araç kiralayarak tatil yapılması İzmir ve çevre iller ile ilçelerinin daha fazla ve detaylı gezilmesini sağlamaktadır.

Yapılacak tatillerde otele bağımlı kalmak istemeyen ve farklı sahillerde denize girmek isteyen kişiler büyük oranda araç kiralamaktadır. Bunun sağlanması için izmir rent a car hizmetlerinden faydalanmak yeterli olmaktadır. Firmamızın bu konuda sunduğu hizmetleri ile oldukça kolay bir şekilde havalimanından araçlar kiralayabilirsiniz. Kısa bir sürede araç seçeneklerimiz içerisinde istediğiniz aracı kiralayarak tatilinize başlayabilirsiniz. Tatiliniz boyunca tüm Ege Bölgesi’ni gezmek ve birçok farklı yerini görmek için araç kiralama seçenekleri büyük imkânlar sağlamaktadır. Bunun dışında toplu taşıma araçları ile büyük eziyetlerle sadece birkaç yere gidebilmek mümkün olmaktadır.

İzmir Havalimanı Rent A Car Kolaylıkları

Günümüzde birçok kişi rahatlığı, kolaylığı ve özellikle uzun mesafelerde kalabalık gruplar için çok uygun fiyatlara tekâmül gelmesinden dolayı araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır. Ulaştığınız şehirlerde araç kiralayarak dilediğiniz yerleri istediğiniz vakitte gezebilir ve bu şekilde çok daha fazla yer görme olanağına sahip olabilirsiniz. Aracınız bulunmadığında toplu taşıma araçları ile çok fazla vakit kaybeder, taksi veya toplu taşıma araçları ile ulaşım gibi diğer alternatiflerde de uygun fiyatla yolculuk yapma şansını elinizden kaçırırsınız. Firmamız araç kiralayarak daha rahat bir ulaşım gerçekleştirmek isteyenler için izmir havalimanı rent a car hizmetlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunuyor. 4 kişilik, 5 kişilik 8 kişilik araçların bulunduğu geniş araç filomuzdaki tüm otomobillerin ve vip araçların birbirinden farklı seçenekleri ile sizlere seçim yapma olanağı tanıyor. Araç kiralamada yakıt masrafları sizin tarafınızdan karşılandığı için dizel ve benzinli aracı kendinizin seçmesi büyük önem taşımaktadır. Bunun yanında araç kullanma becerinize bağlı olarak daha rahat etmek istediğiniz durumlarda az yakıtlı, otomatik vitesli araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamızdan izmir rent a car aracılığı ile aldığınız araçların günlük fiyatları da bu değişkenlere göre belirlenmektedir. En az üç gün süreli kullanmak üzere aldığınız hizmetler uzun kiralamalarda yani haftalık, aylık gibi uzun dönemler için alındığında fiyatlar da buna bağlı olarak değişmekte ve çok daha uygun fiyatlara düşmektedir. Firmamız hizmetlerini siz müşterilerimize sunarken aynı zamanda güvenliğinizi de ön planda düşünmektedir. Her şeyden önce araç kiralama sırasında belirlenen 25 yaş sınırı ve en az 5 yıllık ehliyetin yanınızda bulundurulması şartı ortaya çıkabilecek sorunları baştan çözmektedir. Firmamız izmir havalimanı rent a car aracılığı ile kiraladığınız araçları kullanırken yaşayabileceğiniz sorunlara karşı araçların kasko sigortaları sizleri korumaktadır. Ayrıca araç arızalanırsa bize ulaştığınız takdirde en kısa sürede bakım personellerimiz sorununuzu çözmektedir.

En Uygun Fiyatlar İzmir Rent A Car’da

Araç kiralamak için en uygun fiyatları arıyorsanız sizde firmamız izmir rent a car ile iletişime geçebilirsiniz. Yüzlerce farklı model araç için uygulamış olduğumuz uygun fiyatlar sayesinde istediğiniz araçları bütçenizi sarsmadan kiralayabileceksiniz. Üstelik araba kiralarken uzun süreli araba kiralama işlemlerinde ek indirim kazanabilecek ve kazandığınız bu indirimler sayesinde de daha uygun fiyata araç kiralama şansını elde edeceksiniz. Bu nedenle uygun fiyata araç kiralamak istediğinizde sizde bizimle iletişime geçmelisiniz.

Araç kiralama çok dikkat edilmesi ve güvenilir firmalar tarafından yapılması gereken bir iştir. Havalimanında izmir havalimanı rent a car firmaları konusunda profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde sizlere araç kiralama sektöründe en iyi hizmeti sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz kiralama için en uygun araçları belirlemekte ve bu araçları da firmamızın bünyesinde dâhil etmektedir. Ayrıca filomuz içerisinde dâhil edilen her araç ilk olarak gerekli kontrollerden geçer ve eksik donanımları giderilir. Bunun yanı sıra araçların bakımları zamanında yapılır. Sorunlu araçlar ise uzman ekipler tarafından servislerde derhal müdahale edilerek onarılmaktadır. Güvenilirliği onaylanmış ve sadece kontrollerden geçmeyi başaran araçlar kiralamaya sunulur. Ayrıca her aracımızın en konforlu araçlar arasında yer alır. Araçlar içerisine araç takip sistemleri takılır ve tüm araçlar 7/24 özel sistemler tarafından taklip edilir. Bu sayede arıza, yolda kalma gibi durumlarda araçların nerede olduğu tespit edilerek bu noktalara acil yol yardım ekipleri gönderilir. Eğer güvenli araç kiralama sizin için önemliyse firmamız sizin için en iyi seçim olacaktır.

Firmamız izmir rent a car sizlere günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama ve filo kiralama hizmetleri de sunmaktadır. Araç kiralamak için bizleri tercih ettiğinizde istediğiniz aracı istediğiniz süre zarfında kiralayabiliyorsunuz. Ancak bunun için bizlere isteklerinizi ulaştırmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise personellerimiz araçlarınızın hazırlıklarını yapacak ve araçları istediğiniz noktada sizlere sunacaklardır. Sizde en uygun fiyata araç kiralama için bizlere ulaşabilirsiniz.

En Konforlu İzmir Havalimanı Rent A Car Hizmeti

İzmir rent a car firması olarak İzmir’ de verdiğimiz her hizmette gösterdiğimiz kaliteyi İzmir havalimanı rent a car hizmetinde de göstermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibi ile çalışması her durumda müşterilerimizin çıkarlarını korumamıza sebep olmaktadır. Bu doğrultuda verdiğimiz kaliteli hizmet ile beraber izmir havalimanı rent a car sektöründe en çok tercih edilen firma olmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin kiralamış olduğu araçlar uçağınız inmeden iki saat önceden gerekli temizliği ve kontrolleri yapılarak havalimanında hazır halde bulunmaktadır. Sizler uçağınızdan indiğinizde yetkili personellerimizden araçlarını teslim alabilir ve kiralama süresi bittiğinde yine havalimanı gelen yolcu bölümünde bizlere verebilirsiniz. Araçlarımız ile seyahatiniz boyunca sizlerin rahatı ve konforu için elimizden geleni yapmaktayız. Bu hizmetimiz öncelikle araçlarımızın bakım ve temizlik işlemlerine büyük özen göstermekteyiz. Sizlerin yolculuğunuzda herhangi bir sorunla karşılaşmaması için düzenli olarak yapılan bu işlemlere ek olarak araçların konforuna da dikkat etmekteyiz. Bakımları ve kontrolleri sürekli yapılan herhangi bir aksaması olmayan klimalı araçlar ile seyahatinizi daha da rahat yapacaksınız.

Firmamızın araç kiralamak üzere sahip olduğu birçok araç sizleri beklemektedir. Sizlerin İzmir’ e gelmeden firmamız izmir rent a car web sitesinden yaptıracakları online rezervasyon ile istediğiniz aracı tahsis etmekteyiz. Her bütçeye göre olan araçlarımızın kiralama ücretleri günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yapılmakta ve ne kadar uzun süre kiralarsanız ücretler o kadar uygun olmaktadır. Sizler de izmir havalimanı rent a car işlemlerinizi kaliteli, güvenilir ve garantili hizmet veren bir firma ile yapmak isterseniz, firmamızın müşteri temsilcileri sizlere bu konuda dilediğiniz saatte hizmet vermektedir. Amacımız sizlere daimi memnuniyet odaklı hizmet vermektir. Bu hizmetlerden sürekli yararlanıp sadık müşteri kategorisine girerek çok cazip kampanyalardan yararlanmak için bizleri ve hizmetlerimizi takip etmeye devam ediniz.


© 2016 Tüm Hakları Oto Kiralama Scriptine Aittir
İzmir Rent a Car Araç Kiralama © 2016 - Tüm hakları saklıdır